Aynalı cam filmi

Aynalı cam filmi

Aynalı cam filmi

 AYNALI CAM FİLMLERİ

Aynalı cam filmlerinin dışarıdan bakıldığında aynaya benzer bir görüntüsü vardır ve aynı zamanda aynalı cam filmi olarak da bilinmektedir. Mikro ince, kısmen iç mekandan uygulaması ile cama kaplanır ve net bir aynaya benzer  görünüm kazanır.

Aynalı Cam Filmleri

Gümüş aynalı cam filmleri güneş ısı kontrolü yansımasında ve emiliminde yüksek derecede performans sağlar. Cam filminin görevi, uygulandığında mimari yapılarda güneş ısısını en az düzeyde içeriye girmesini sağlamaktır. Mimari anlamda uygulanan yapıya estetik katar. Uygulandığında  en çok tercih edilen renk tonları %15, %20, oranlardır. Aynalı cam filmleri binaların iç mekanlarından cam yüzeyine uygulanır. camın iç yüzeyinden uygulanarak, Güneş ısısının içeriye girmesini bertaraf ederek yüksek performansta başarı sağlar. Uygulandığı alanlar; ev camları iş yerleri rezidans camları dükkan camları ve yüksek binalar mimari yapılar, oteller, limanlar, toplu konut projelerinin güvenlik binalarıdır.

Aynalı cam filmlerin uygulandığı ve ısı yoğunluğunun çok olduğu yerlerde ısı kontrolü sağlar. ışık yoğunluğunun fazla olduğu dış taraftan bakıldığında cam filminin kısmi anlamda yansıma özelliği olduğundan iç alan dışarıdan görülemez. Metal bir yapıya sahip olmakla beraber güneşin UV ışınlarına karşı %99 oranında engeller.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir