Buzlu Cam Filmi

Buzlu Cam Filmi

Buzlu cam filmi, mahremiyet ve kamufle filmler grubuna aittir. Bu filmler yapılarının puslu ve bulanık görünümünden dolayı iç yapının görünürlüğünü engeller. Kumlu folyo ile cama uygulanır. Diğer uygulama türlerine göre çok daha az maliyetlidir. Görünüşte hiçbir fark yoktur.

Buzlu Cam Filmi Nedir?

Buzlu cam filmi en kullanışlı filmler kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. Uygulandığı camlarda sisli bir etki bırakarak karşı tarafın görünmesine engel olmaktadır. İç mekanlarda sıklıkla karşılaştığımız buzlu cam filmi genellikle bölmeli alanlarda kullanılmaktadır. Mahremiyet konusunda rahatlığı sağlamak amacı ile kullanılan buzlu cam filmi vazgeçilmezdir.

Buzlu Cam Filmi Özellikleri

Buzlu cam filmleri diğer filmler kıyasla kullanım alanı çok daha geniştir. Saydam bir cama buzlu bir görüntü kazandırmak istediğinizde aklınıza ilk gelen film ürünü olmaktadır. Bir, çok alanda cam bölümler karşımıza çıkabilir ve bu saydam camları zaman içinde buğulu hale getirmek isteyebilirsiniz, işte tam da bu nokta da buzlu cam filmi devreye girmektedir. Genel amacı mahremiyeti sağlamaktır. Uygulama alanı tercih sebebidir. Camların tek tarafına uygulanır tabi ki isteğe bağlı olarak gerek duyulan noktalarda çift taraflı uygulama da yapılabilmektedir. En bilenen ve tercih sebebi olan özelliği uygulandığı yerlere buzlanma kazandırmasıdır.

Buzlu Cam Filmi Kullanım Alanları

Üst başlıkta da belirttiğimiz gibi kullanım alanı oldukça geniş olan bir film türü olduğu için iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Tabi ki karşımıza çoğunlukla iç mekanlarda kullanım alanları daha fazla çıkıyor. Ofis, İşyeri, Ev, Tuvalet ve oda kapıları gibi önemli konumlarda kullanılabilmektedir. Ofislerde oda kapıları olarak sık şekilde karşımıza çıkmakta olan buzlu ürünler en iyi kalitede üretim seçeneklerini barındırmaktadır. Aynı işleri yapmakla meşgul kişilere yeni odalar üretmek ve aralarında olan bağlantıyı kesmek için en çok başvurulan yöntemler arasında yerini alıyor. Buzlu cam filmleri dekoratif özelliği ile de tercih sebebidir.

Buzlu Cam Filmi Fiyatları

Kalite, her zaman maliyeti çok yüksek olmasını gerektiren bir durum değildir. Sizlere kaliteyi bütçe yönetimi göz önünde bulundurularak uygun maliyetlere sunmaktayız. Maliyetler kullanım alanı ölçütleri karşılığında değişkenlik göstermektedir. Beta Cam Film ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutara kaliteli hizmet vermekteyiz.