Folyo Kaplama

Folyo Kaplama

Ticari mekanlara, mağaza vitrinlerine, müzelere, kreşlere, hasta hanelere, laboratuvarlara, evler, binalar, yerleşim yerleri bireysel çözümler sunuyoruz. Ticari ve konut mekanlarınızı güneşin zararlı etkenlerinden korumak mı istiyorsunuz? İhtiyacınız olanı bizde kesinlikle bulacaksınız.

Folyo Kaplama nedir?

Ev, işyeri ve sanayi için güvenlik emniyet amaçlı cam filmi uygulamaları. Işık ve ısı kontrollü folyo kaplatarak uygulamaları. Dekoratif amaçlı cam filmi uygulamaları. Ticari ya da konut için camların daha güvenli, maliyet açısından bütçe rahatlatan, estetik dokunuşları sayesinde görselliği arttıran vb. olumlu etkileriyle harika bir tasarım ürünüdür.

Folyo Kaplama Özellikleri

Cam Filmi yalnızca uçuk tasarım fikirleri ve büyük ticari binalar için kullanılan bir ürün değildir. Her çeşit boyut ve değere sahip konuta uygulanabilir. Ortalama evlerin %15’lik kısmı camlardan oluşur. Bu da ısı yalıtım masraflarının büyük çoğunluğunu oluşturur. Evinize folyo kaplama uygulatarak soğutma masraflarında %50 oranında düşmesini sağlayabilirsiniz. Enerji tasarrufu kullanım maliyetlerini düşürmenin yanı sıra, cam filmi temelde cam üzerine yeni bir katman daha ekler, parlamayı engellemeye de yardımcı olur, ultraviyole ışınları tutar, mobilya ve zemin solmalarını da engeller. Güvenlik cam filmi fazladan bir güvenlik katmanı sağlar böylelikle olası bir cam kırılma durumunda cam parçacıklarını bir arada tutarak yaralanma riskini en düşük seviyede tutar. Folyo kaplama esnek ve elastik olması sebebi ile daha dayanıklıdır. Sıcaklıktan etkilenmemektedir, bu sayede kullanıldığı alanın formunda herhangi bir değişikliğe uğramaz ve alan deforme olmaz. Germe tekniği ile kullanıldığı zaman kullanıldığı alanın formu bozulmamaktadır.

Folyo kaplama Kullanım Alanları

Folyo kaplama kullanım alanı gün geçtikçe artmakta ve arz talep üzerine artacaktır. Yani ne kadar ihtiyacımız artarsa kullanım alanlarımızda o kadar genişleyecektir. Örneğin; AVM Binaları, Plazalar, Bankalar, Hastaneler, Gıda Üretimi Yapan Yerler, İşyerleri, Mağazalar, Okullar, Oteller, Üniversite Binaları ile evlerin dış cephe, Vitrinler, Koridorlar, Ofis Kapıları, Konferans Odaları, Özel mekanlar, Cam Yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümü, Bina giydirme, duşa kabin vb. birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır.

Folyo Kaplama Fiyatları

Folyo kaplama fiyatlandırması yapabilmek için cam filmi çeşidi uygulanacak alanın yüzeysel ölçümler vb. etkenlerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için Beta Cam Film firmamızla iletişime geçebilirsiniz.