Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş Koruma Cam Filmi

Güneş kontrol cam filmi hayatı sağlık açısından destekleyen bir film türüdür. Hem insan sağlığı hem de eşya sağlığı için önemli bir üründür. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin güneş gören camlarına bu cam filmi türünü uygulatırsanız sağlığınızı ve eşyalarınızı korumak anlamında etkili bir adım atmış olursunuz. Mesela cam ile kaplanmış balkonlarınızda güneşin zararlı ışınlarını en aza indirmek için güneş kontrol cam filmi kullanılması uygundur. Kendi içinde farklı numaralara sahiptir bu numaralar güneş ışınlarının ne kadar engelleneceğini belirlemek için önem arz etmektedir

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir?

Güneş Kontrol Cam Filmi, evinizin veya çalışma ortamınızın zaman zaman dayanılmaz olmasını sağlayan güneşin etkisini hafifletmek ve değerli eşyalarınız ve mobilyalarınızın zarar görmesini engellemek için tasarlanmıştır. Cam filmi binaların, evlerin ve iş yerlerinin pencerelerine ve camlarına uygulanmaktadır. Cam filmi güneş ışığını %80 oranında kesmektedir güneş geçirmeyen cam filmini özellikle müşteriler yaz aylarında tercih etmektedir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Özellikleri

Güneş kontrol cam filminin özelliği güneş ışığını kesmek, ısının içeriye girmesini engellemek, ev, iş yer, şirketlerde kullanılan televizyon veya bilgisayar ekranlarının parlamasını yansımasını engellemektir. Cam filmleri yazın güneş ışınlarını süzerek serinlik yarattığı gibi, kışın da ısı kaybını minimize ettiği için iki taraftan tasarruf sağlamaktadır. Cam filmleri bina içerisindeki cihaz ve mobilya tarzı eşyaların da sararmasını engellemektedir. Aynı zamanda dekor amaçlı olup şirket ve evler olmak üzere yapıların dış görüntüsünü renklendirerek güzel bir görüntü sağlamaktadır. Cam filmleri uygulanan camlardan dışarısı net bir şekilde görünmekte olup dışarıdan içerisi kesinlikle gözükmemektedir.

Güneş kontrol Cam filmi Kullanım Alanları

Güneş kontrol cam filmi kullanım alanları başında yaşadığınız ya da çalıştığınız yerlerin güneş gören camları gelmektedir. En çok kullanıldığı alanlardan biri de cam balkonlardır. Bir diğer kullanım alanı ise evlerinizin ya da iş yerlerinizin çatı katı veya tavan arası denilen güneşi direk gören noktalar da ki camlar gelmektedir. Dışarıya bakan ve güneş gören mağaza camlarında da kullanıldığı görülmektedir. İhtiyaç duyulan Bütün her yerde kullanıma açık bir üründür.

Güneş Kontrol Cam Film Fiyatı

Güneş kontrol cam filmi fiyatları diğer film fiyatları ile aynı seviyelerdedir. Fiyatlar uygulanan cam filminin numarası ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneklerimizi öğrenmeniz için Beta Cam Film Firmamızla iletişime geçebilirsiniz.