Güvenlik Cam Filmi

Güvenlik Cam filmi

Güvenlik Cam Filmi birçok kurum ve şirketlerin güvenlik amaçlı olarak üretilmiş belirli mikronlarda hazır hale getirilmiş bir üründür. Bu ürün genel orak ısı ve dışarıdan gelebilecek cisimlere örneğin, taş, yanıcı, patlayıcı maddeler gibi karşı koruma amaçlı olarak üretilen bir üründür.

Güvenlik Cam Filmi Nedir?

Eviniz, okulunuz veya ofisiniz, sadece bir yerden ibaret değildir; bunlar birer yatırımdır. Tam da bu nedenle, kazayla olsun veya başka şekilde olsun bunlara zarar verebilecek her şeye karşı koruma sağlamak önemlidir. Dağılan camları bir arada tutmak üzere özel olarak tasarlanmış olan cam filmidir. Güvenlik özelliği içeren cam filmleri, standart cam filmlerine göre daha kalın, metalize katmanlı ürünlerdir.

Güvenlik Cam Filmi Özellikleri

Camın iç kısmına kolayca monte edilir ve görünmezlik özelliği ile koruma sağlar. Özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş dayanıklı ve pürüzsüz özel Mylar dereceli polyester katmanlarından oluşan bu film, camı bir bütün olarak tutmak amacıyla üretilmektedir. Dolayısıyla ürünün üretimindeki özellikler çok fonksiyonludur yani ışık ısı su buharı oksijen ve diğer gazlara karşı bariyer özelliği vardır. Aynı zamanda bu cam film herhangi bir sebepten ötürü kırılma gibi bir reaksiyon ile karşılaştığı takdirde etrafına zarar vermemesi için cam filmi üzerindeki yapışkanlı yapı camın kırılan parçalarını tutmaktadır. Güvenlik cam film ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığın yanında, görsellik de son derece önem taşır. Beta Cam Filmleri kullanırken estetik görüntüden ödün vermek zorunda kalmazsınız. 3M um kusursuz net görüntüsü sayesinde sararma veya flu bir görüntü asla oluşmaz.

Güvenlik Cam Filmi Kullanım Alanları

Can ve mal emniyetini, cam kırılmasından dolayı tehdit ettiği her yerde; Cam kapı ve vitrinler, duş, telefon kabinleri, cam raf, sehpa ve masalar, aynalar Banka Şubeleri, Okullar, Hastaneler, Huzurevleri, Elçilikler, Karakol gibi güvenlik birimleri, Mağaza ve işyerleri gibi, insanların çoğunlukla bulunduğu yerler. Gıda üretimi yapılan yerler vb.

Güvenlik Cam Filmi Fiyatları

Güvenlik cam filmi olarak birinci sınır mamuller ile üretim yapılmaktadır. Özel bir malzemeden üretilen bu filmler canınızı malınızı korumak için üretilmektedir. Kullanılacak yüzey ölçümlerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.