İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

Evleriniz, işyeri ve ofislerinizin camlarını ve kapılarını daha güvenli hale getirmenin en kısa ve güvenilir yolu kesinlikle içeriyi göstermeyen cam filmidir. Bu cam filmleri yapıları gereği dışarıdan herhangi birinin içeriyi görebilmesini engellemektedir fakat siz içeriden dışarıyı görme şansına sahip olursunuz. Dileğinize göre uygulatabileceğiniz içeriyi göstermeyen cam filmlerinin çeşitleri mevcuttur.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Nedir?

Evinizde veya işyerinizdeki cam gizliliğinizle ilgili tüm sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmak için bünyemizde kapsamlı bir içeriyi göstermeyen Cam Filmi ürünleri bulunmaktayız. Gizlilik cam filmleri, çirkin bir görünümü gizlemek için veya sadece pencerelerinizi ve kapılarınızı gizlemek için kullanılabilir.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Özellikleri ve Kullanım Alanları

İçeriyi göstermeyen cam film özellikler evler için çok özel bir tasarımdır. Bu cam filmin birkaç çeşidi vardır. Bunlar;

Maksimum gizlilik; Mahremiyet gerektirecek bir alanın tamamını veya ilgili bölümünü kapatmak daha doğru bir deyimle dış cephesini kaplatmak seçebileceğiniz en iyi yoldur. Maksimum gizlilik özelliği olan cam filmlerinde seçenek olarak buzlu veya desenli cam filmlerini örnek verebiliriz.

Kısmen Gizlilik; Tamamen bir gizlilik istemiyorsanız içeriyi göstermeyen cam filmlerinden kısmen gizlilik özelliği sunan cam filmi aradığınız tercih. Bu cam filmleri yer yer boşluklardan oluşur ve net zeminin üzerine beyaz bir desenle uygulanır. Bu cam filmleri genellikle ticari iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Gündüz Gizliliği; Cam üzerinden tamamen net bir görüntü elde etmek için, Reflektif veya Ayna Cam Filmi ideal bir seçenek olabilir. Ofis binalarında yaygın olarak kullanılan bu film sadece gündüz mahremiyeti için idealdir.

Banyo Gizliliği; Banyolar söz konusu olduğunda mahremiyet en üst seviyede olan ve çoğu durumda buzlu veya desenli cam filmi kullanılmaktadır. Bununla birlikte, banyonuzun komşusunun penceresine veya bir zemin katına yakın olması durumunda, daha donuk ve banyo pencere veya kapıları için ideal olan beyaz buzlu cam filmi öneriyoruz.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Fiyatı

Gün geçtikçe artan talep üzerine çeşitliliği fazla olan cam film sektöründe Beta Cam Film firması olarak uygun fiyat seçeneklerimiz için daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.