Kumlama Cam Filmi

Kumlama Cam Filmi

Kumlama Cam Filmi ile tanıştığınız andan itibaren bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız. Camlara kazandırdığı bulanık görüntü sayesinde dışarıdan iç mekânın iç taraftan da dış mekânın görünmesi oldukça zorlaşır. Kısmi bir görünüm sağlaması ile de dış tarafta neler olup bittiği iç taraftan gözlemlenebilir. Bu özellik birçok alanda kullanılması için tasarlamıştır.

Kumlama cam filmi nedir?

Geniş uygulama alanı ve birçok arz ve talep ihtiyacını karşılaması kumlama cam filmini oldukça tercih edilmesini sağlamaktadır. Genellikle cam filmi yapısının puslu, bulutlu veya kumlu görünümünden dolayı görme keskinliğini azaltmanın istendiği alanlarda kullanılır.

Kumlama Cam Film Özellikleri

Kumlama cam filminin bize sunmuş olduğu faydalar çok fazladır. Bu eşsiz tasarımın bize sunduğu faylarla birlikte estetik görünüm açısından kendinden desene sahiptir ve iş yerleri için gizliliğe evlerimiz için mahremiyet açısından oldukça yaralı bir film türüdür.

Desenli olarak uygulandıklarından dolayı kişiler dilerse camın tamamını dilerse camı kısmi olarak kaplatabilirler. Desenli olduklarından dolayı dekoratif amaçlı kullanılabilirler. Cam kırılması ihtimaline karşılık güvenlik oluşturma niteliği kazandırılır. Özel istekler üzerine logo, grafik ve farklı şekil çalışmaları da yapılabilmektedir. Bu film daha uygun maliyetlerle camları özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Kumla cam film kullanım alanları gün geçtikçe daha da artmaktadır. Genellikle ofislerde veya iş yerlerinde ve bölmelerinde kullanılırlar. Duşa kabinlerde kısmi veya tamamı kaplanacak şekilde kumlama cam filminden yararlanılır. Firmalar logo veya grafik tasarımlarından faydalanarak hem güvenlik önlemi alırlar hem dekoratif alanlar oluştururlar hem de firmanın hangi amaçla hangi sektörde bulunduğunu kısaca betimlemiş olurlar. Ofislerde çalışanların dikkatlerini yapmakta oldukları iş üzerine çekmekte kullanılırlar.  Evlerde, hastanelerde, kuaförlerde, avmler de, vitrinlerde vb. yerde kullanılır.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları

Kumlama cam film kullanım alanlarına ve kullanım türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırmalar birkaç farklı açıdan değerlendirilmektedir. Beta Cam Film Firması olarak amacımız, hizmetimiz sonucu yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile birlikte kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada sunmaktır. En iyi kalitede ürüne uygun fiyat avantajları ile ulaşmak için bizimle iletişime geçin.