One Way Vision

One Way Vision Cam Film

One way vision Türkçe anlamı delikli folyo olan bir cam filmi uygulamasıdır. Cam yüzeylere dışarıdan yapılan bir reklam uygulamasıdır. Delikli folyonun kalınlığı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındadır. Cam film delikli olmasının sebebi içeriden bakıldığında sticker yokmuş gibi rahat bir görüntü sağlayabilmek için tasarlanmıştır.

One Way Vision Cam filmi nedir?

One way vision ile kaplanan camlarda, gündüzleri iç mekân görünmez fakat içeriden dışarısı görülebilir. Hava karardıktan sonra ise iç mekânda aydınlatmaların kullanılmasıyla içerisi görülmeye başlar.

One Way Vision Cam Film Özellikleri

Reklam piyasasının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan delikli cam filmi gerçekten harika bir ürün. Gelişen baskı ve reklam dünyasında olmazsa olmazlardan biridir. Uygulandığı mekanların dışardan bakıldığında reklamı gösteren içerden bakıldığında ise dışarının görünmesini sağlayan delikli cam filmi irili ufaklı her firmanın göz bebeğidir diyebiliriz. Tek taraflı olarak uygulanan delikli cam filmi reklam anlamında muhteşem bir film türüdür. Uzun süre kullanım özelliği bulunan one way vision; uygun maliyet aralığında yapılıyor olması da önemli özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün normal cam filmlerinden farklı özellikler taşıması sebebiyle yeni yaşam alanlarında çok yoğun olarak kullanılmaktadır.

One Way Vision Cam Filmi Kullanım Alanları

Kullanım alanı her geçen gün genişleyen one Way Vision, evlerde, ofislerde ve işyerlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Cam yüzeyin olduğu her alanda kullanıma son derece uygun bir yapısı vardır. Arka fonunun siyah olması ile de iç taraftan bakıldığında herhangi bir kusurlu görünüş oluşturmaz. Özellikle cam ile kaplı binalarda giydirme prosedürü olarak cam film baskı çeşidine sıklıkla gereksinim duyulur. Bununla birlikte ara camlara eklenen logolar için ve mağaza vitrinlerinde bu tekniğe genellikle başvurulmaktadır. Ayrıca yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmak için de söz konusu yapı malzemesinin kullanıldığı bilinmektedir.

One Way Vision Cam Filmi Fiyatları

One way vision fiyatları diğer film fiyatlarına göre biraz daha farklı olabilir. Fiyatını etkileyen diğer bir konu ise reklam amaçlı kullanıldığından özel baskı yapılmasıdır bu durum da fiyatını etkileyen sebeplerden biridir. Detaylı bilgi için Beta Cam Film firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.