Transparan Cam Filmi

Transparan Cam Filmi

Transparan cam filmi ile renklerin dünyasına merhaba diyebilirsiniz. Piyasada renkli cam filmi olarak ta bilinen bu film türü oldukça fazla kitleye hitap etmektedir. Genelde dekoratif amaçlı kullanılan saydam cam filmi tek taraflı ya da çift taraflı kullanılabilmektedir.

Transparan Cam Filmi Nedir?

Transparan cam filmi uygulamaları çoklu renk tonlarında camlara uygulanan estetik ve tasarımsal cam filmi uygulamalarıdır. Cam filmler optik bakımdan temiz, zengin renk çeşidi ve düzenli ton kontrollü canlı renkler sağlamaktadır. Onlarca renk seçeneği bulunan cam filmi birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyon dünyasının vazgeçilmezlerinden biri olarak ta bilinen cam filmi sıklıkla kullanılmaktadır

Transparan Cam Filmi Özellikleri

Transparan cam filmi özellikleri; bilinen en büyük özelliği renkli olması ve adından da anlaşılacağı gibi Transparan olmasıdır. Yani uygulandığı cam yüzeyin görüntüsünü komple kapatmaz ama cama renk vererek renkli ama fulü bir görüntü sunar. Bir diğer özelliği ise reklam amaçlı kullanılıyor olmasıdır. Hem dekoratif amaçlı kullanılmakla birlikte amacına uygun şekillerde bol çeşitliliğiyle birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Müşterilerin taleplerine göre cam filmlerin üzerlerine firmaların logoları ya da ürünlerin tanıtımı gibi birçok baskı yapılmaktadır. Uygulanan camların kullanım sürelerini büyük ölçüde uzatır. Temiz ve özel işlemden geçirilmiş görünümü olan camlarınızın olmasının yanı sıra istenildiği zaman çerçevesi içerisinde değiştirilebilir ya da camlarınızı eski haline getirebilirsiniz.

Transparan Cam Film Kullanım Alanları

Kolay ve kaliteli kullanım imkânı sunmanın yanı sıra tanıtıcı olduğundan firmaların reklam yapmasına da yardımcı olmaktadır. Şık görünümler oluşmasını sağlamakta ve farklı tasarımlar ile alanın daha dikkat çekici hale gelmesinde etkili olmaktadır. Transparan cam filmi kullanım alanları denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bahsedelim. Ofisler, mağazalar, gece kulüpleri, iş merkezleri, spor salonları, kadın kuaförleri ve pozitif enerjinin yüksek olmasının istenildiği her mekânda kullanımı uygundur. Ayrıca kullanım alanlarının ihtiyaçlar doğrultusunda değişebileceğini de belirtmekte fayda var. Özel ışıklandırmaların yapıldığı yerlerde de çokça kullanıldığını söyleyebiliriz. Buna bir örnek vermek gerekirse yeni yapılan evlerin tavanlarında sıklıkla görebilirsiniz.

Transparan Cam Filmi Fiyatları

Ürünlerimizin kullanım alanları ve renkleri ayrıca logo tasarımları gibi eklentilerin oluşmasından dolayı fiyat faklılıkları göstermektedir. Beta Cam Film Firması olarak sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.